Ostrowska Karta Rodziny

Siedmiu nowych parterów przystąpiło do programu Ostrowskiej Karty Rodziny 3 +. Program liczy już 128 podmiotów. Podpisanie porozumień odbyło się w piątek 29 sierpnia 2014 roku w ostrowskim ratuszu.

Program Ostrowska Karta Rodziny 3 + stwarza system ulg i preferencji rodzinom wielodzietnym zamieszkałym na terenie Ostrowa Wielkopolskiego. Adresatami programu są rodziny z trojgiem i więcej dzieci w wieku do 18 roku życia lub do 24 roku życia, jeśli dziecko uczy się lub studiuje. Program skierowany jest także do osób samotnie wychowujących troje i więcej dzieci.

Potwierdzeniem uprawnień do korzystania z programu jest posiadanie Ostrowskiej Karty Rodziny 3+, którą otrzymuje każdy członek rodziny wielodzietnej spełniający kryteria. W programie może uczestniczyć każda rodzina wielodzietna, niezależnie od osiąganego dochodu.

E.Leclerc jako firma przyjazna rodzinom, oferująca preferencyjne ceny i atrakcyjne zniżki dla wszystkich swoich klientów, posiadaczy Ostrowskiej „Karty Wielkiej Rodziny”, upoważnia do dodatkowego 3% rabatu na zakupy w swojej sieci. Upust obejmuje zakupy z wyłączeniem artykułów takich jak prasa, papierosy, alkohol, doładowania do telefonu czy opłaty za rachunki.

– Program realnie działa, bo zaakceptowały go i weszły w niego dwie strony – i rodziny z trojgiem i więcej dzieci, ale przede wszystkim Państwo, ostrowskie firmy. Za taki odzew bardzo Państwu dziękuję, bo to głównie dzięki Państwu program został w kraju zauważony. Pomimo, że jesteśmy miastem, które liczy zaledwie 73 tysiące mieszkańców, jesteśmy w czołówce krajów pod względem liczby partnerów, co zauważone zostało także przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego, który Ostrów Wielkopolski odwiedził i spotkał się z rodzinamy 3 + – powiedział Prezydent Jarosław Urbaniak.